Rezidence Malvazinky

malvazinky-balkon-horni-1-resize.jpg malvazinky-balkon-horni-1-resize.jpg
malvazinky-b244-resize.jpg malvazinky-b244-resize.jpg
malvazinky-zahradka-resize.jpg malvazinky-zahradka-resize.jpg
malvazinky-balkon-horni-2-resize.jpg malvazinky-balkon-horni-2-resize.jpg
malvazinky-oct-006.jpg malvazinky-oct-006.jpg
malvazinky-oct-close-000.jpg malvazinky-oct-close-000.jpg
malvazinky-oct-002.jpg malvazinky-oct-002.jpg
malvazinky-oct-011.jpg malvazinky-oct-011.jpg

Rezidence se skládá ze tří domů - nyní v nabídce 62 bytových jednotek (domy A+B), s dispozicemi od 1+kk do 5+kk. Každý byt má balkon, terasu nebo zahrádku.
Referenční číslo: 7
Typ projektu: Byty
Zahájení výstavby: 04/2017
Plocha: od 31 m2 do 116 m2
Dokončení výstavby:12/2018

Kontakt na makléře

Martin Železný

Martin Železný

Telefon: 224 931 617
Mobil: 737 289 996
E-mail: martin.zelezny@exafin.cz

Bytové jednoty budou dokončeny ve velmi kvalitním standardu, který zahrnuje mimo jiné nadstandardní velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, luxusní americké koberce, bezpečnostní a interiérové dveře v nadstandardní výšce 210 cm, hliníková okna s izolačním trojsklem.
Rezidence Malvazinky je exkluzivní nejen ojedinělou a výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení, především zasazením domů mezi stávající zástavbu. Komunikace okolo domů jsou ukryty pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde se obvykle nacházejí ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Projekt tak splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Výhledy na okolní bohatou zeleň zcela popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl nebo Na Knížecí) a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut busem MHD, který se nachází 4min.chůze od domu.

Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl nebo Na Knížecí) a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut busem MHD, který se nachází 4min.chůze od domu.

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Část obce: Košíře
Ulice: Česká 1111 / 3
*
*
*
*
*
captcha
* - toto pole je nutno vyplnit