Novostavba bytu OV 4+kk/2xB 115m2 Praha 5, REZERVOVÁNO

Popis

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 4+kk (115,1 m2) se dvěma prostornými balkony (4m2 + 9m2) a sklepem v domě Rezidence Malvazinky.
Rezidence se skládá ze tří domů, její součástí je i byt B255. Byt se nachází v 5.NP, s velice pěknými výhledy na Prahu - Strahov, Ladronka aj. Mezi fotografiemi k inzerátu je i reálný výhled z bytu. Bytová jednotka bude dokončena ve velmi vysokém standardu, který zahrnuje mimo jiné nadstandardní velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, bezpečnostní a interiérové dveře v nadstandardní výšce 210 cm, hliníková okna s izolačním trojsklem. Byt lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem. Možnost přikoupit dvě garážová stání. Předpokládané dokončení projektu je v závěru roku 2018.
Malvazinky jsou výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení. Projekt splňuje veškeré představy o komfortním bydlení poblíž centra Prahy, v blízkosti přírodního parku Košíře. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl - Na Knížecí) a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut vozem nebo autobusem MHD, který zastavuje 3min. chůze od domu (stanice Urbanova).

Kontakt na makléře
Martin Železný

Martin Železný

Telefon: 224 931 617
Mobil: 737 289 996
E-mail: martin.zelezny@exafin.cz
*
*
*
*
captcha
*