Novostavba bytu 3+kk/T,Z 82m2 Praha 5 - Košíře

Popis

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk (81,7 m2) s terasou ( 79 m2), předzahrádkou (89 m2), sklepem a parkovacím stáním v suterénu domu Rezidence Malvazinky.
Rezidence se skládá ze tří domů, její součástí je i byt B201. Byt se nachází v úrovni druhého patra, s východní a severní orientací, hezkým výhledem. Bytová jednotka bude dokončena ve velmi kvalitním provedení, které zahrnuje mimo jiné nadstandardní velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, luxusní americké koberce, bezpečnostní a interiérové dveře v nadstandardní výšce 210 cm, hliníková okna s izolačním trojsklem. Byt lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem. Garážové stání není zahrnuto v ceně (+ 230 000,- Kč). Předpokládané dokončení projektu je konec roku 2018.
Rezidence Malvazinky je výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení. Komunikace okolo domů jsou ukryty pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde se obvykle nacházejí ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Projekt tak splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Výhledy na okolní bohatou zeleň zcela popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B Anděl 6 minut busem MHD č. 137, zastávka 4 minuty chůze od domu.

Kontakt na makléře
Martin Železný

Martin Železný

Telefon: 224 931 617
Mobil: 737 289 996
E-mail: martin.zelezny@exafin.cz
*
*
*
*
captcha
*