Novostavba bytu 3+kk/2xB 96m2 Praha 5 - Košíře

Popis

Nabízíme k prodeji krásný a světlý byt dispozicí 3+kk (95,9 m2) s dvěma balkony ( 5m2 + 8,5m2), sklepem a širokým garáž. stáním v suterénu domu Rezidence Malvazinky.
Rezidence se skládá ze tří domů - nyní v nabídce dům B, který nabízí 37 bytů – součástí je i byt B233. Byt se nachází ve 3.NP, s východní a jižní orientací. Bytová jednotka bude dokončena ve velmi kvalitním standardu, který zahrnuje mimo jiné nadstandardní velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, luxusní americké koberce, bezpečnostní a interiérové dveře v nadstandardní výšce 210 cm, hliníková okna s izolačním trojsklem. Byt lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem. Možnost přikoupit garážové stání (není zahrnuto v ceně). Předpokládané dokončení projektu je v závěru roku 2018.
Rezidence Malvazinky je exkluzivní nejen ojedinělou a výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení, především zasazením domů mezi stávající zástavbu. Komunikace okolo domů jsou ukryty pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde se obvykle nacházejí ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Projekt tak splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Výhledy na okolní bohatou zeleň zcela popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl nebo Na Knížecí) a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut busem MHD, který se nachází 4min. chůze od domu.

Kontakt na makléře
Martin Železný

Martin Železný

Telefon: 224 931 617
Mobil: 737 289 996
E-mail: martin.zelezny@exafin.cz
*
*
*
*
captcha
*