Novostavba bytu 1+kk/B 52m2 Praha 5 - Košíře, REZERVOVÁNO

Popis

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 1+kk ( 2+kk) 52,4 m2 s balkonem ( 13m2), sklepem a garáž. stáním v suterénu domu Rezidence Malvazinky.
Rezidence se skládá ze tří domů - nyní v nabídce pouze dům B, který nabízí 37 bytů – součástí je i byt B225. Byt se nachází ve 2.NP, byt je orientován na západ. Bytová jednotka bude dokončena ve velmi kvalitním standardu, který zahrnuje mimo jiné nadstandardní velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, luxusní americké koberce, bezpečnostní a interiérové dveře v nadstandardní výšce 210 cm, hliníková okna s izolačním trojsklem. Byt lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem. Garážové stání není zahrnuto v ceně (+ 172 500,- Kč). Předpokládané dokončení projektu je konec roku 2018.
Rezidence Malvazinky je exkluzivní nejen ojedinělou a výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení, především zasazením domů mezi stávající zástavbu. Komunikace okolo domů jsou ukryty pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde se obvykle nacházejí ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Projekt tak splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Výhledy na okolní bohatou zeleň zcela popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl nebo Na Knížecí) a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut busem MHD, který se nachází 4min. chůze od domu.

Kontakt na makléře
Martin Železný

Martin Železný

Telefon: 224 931 617
Mobil: 737 289 996
E-mail: martin.zelezny@exafin.cz
*
*
*
*
captcha
*